Denizyolu Taşımacılığı

Dedicated Customer Teams & Agile Services

Our worldwide presence ensures the timeliness, cost efficiency compliance adherence required to ensure your production timelines are met.

Dünyanın Her Yerinde Kapıya Teslim, Gümrükleme ve Dağıtım Servisi

Mevcut partnerlik anlaşmaları ve üyesi olduğu HTFN, Conqueror ve WCA global acenta ağları sayesinde AIRPOTIST dünyanın her yerinde kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi sunabilmektedir.

AIRPOTIST aynı zamanda sahip olduğu NVOCC belgesi ile Amerika Birleşik Devletleri bağlantılı deniz taşıma faaliyetlerine son kapı teslimler de dahil olmak üzere başka lisanslı bir firmaya ihtiyaç duymadan kendi senedini basmakta ve navlun kontrat anlaşmaları yapmaktadır.

 

Deniz Kargo Avantajları Nelerdir ?

Sizlere sağlamış olduğumuz her bir hizmetin kendine has avantajları bulunmaktadır. Profesyonel olarak sunduğumuz Deniz Kargo hizmetinin de kendine ait bazı avantajları şunlardır :

     .  Taşımacılık kolları arasında en güvenli olan sistemlerden biri olarak tanımlanabilir. Sağladığı yüksek korumalı konteynır sistemleri ve dev gemi hizmetleriyle sizden aldığımız her ürünü en yüksek güvenlik ve taşımacılık kurallarıyla istediğiniz bölgeye ulaştırmada deniz kargo büyük bir avantaj sağlamaktadır.

    .  Taşımacılıkta her türün kendine ait bir tonaj sınırı bulunmaktadır. Deniz kargo sistemlerimizin en büyük avantajlarından biri ise  var olan tonaj ve ağırlık sınırlarının çok üst düzeylerde olmasıdır. En küçük kargolarınızdan en büyük devasa ürünlerinizden bütün hizmetlerinizi deniz kargo kolaylıkla karşılayabilmektedir.

Chart

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Konteyner hat operatörleri ile yapılan uzun dönemli anlaşmalar, zengin müşteri portföyünün sağladığı satınalma gücü ve güçlü acente ağı ile “kapıdan kapıya” uluslararası konteyner (komple ve parsiyel) forwarding hizmeti vermektedir. Kendi konteynerlerini de deniz taşımacılığında kullanma kapasitesindeki AIRPORTIST, konteynerleştirilemeyen ürünlerin denizyolu ile proje taşımalarında da aktif hizmet vermektedir.

AIRPORTIST, bitmiş araç ithalatı ve ihracatı deniz aşırı taşımalarında; RO-RO veya PCC(Pure Car Carrier) kiralayarak uluslararası deniz taşımacılığı faaliyetlerini yürütmektedir.

Ayrıca AIRPORTIST, dökme ve genel kargo yüklerin (cevher, çimento, demir-çelik) denizyolu ile taşınması için gemi kiralama (chartering), brokering ve liman hizmetlerini de sunmaktadır. Proje bazlı parsiyel (part cargo) açık yük taşımaları da bir diğer faaliyet alanıdır. 

Neden Biz?

Taşımacılık sektöründe müşteri odaklı profesyonel hizmet veriyoruz.Yılların vermiş olduğu bilgi ve saygın iş anlayışını lanse etmekte olan firma olarak, şirketimiz tecrübe ve guvenirliği ön planda tutup, bizleri tercih eden müşterilerimize iş takibinde kolaylığı ve finansal açıdan sizleri düşünerek nakliyelerinizde uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışını sunmaktayız.

Quality Control System

We enhance our industry operations by relieving you of the worries associated with freight forwarding.

Highly Professional Staf

We are one of the Nations largest automotive parts recyclers and a widely recognized leader utilizing advanced computerized

100% Satisfaction Guarantee

An integrated approach to providing engineering services allows our clients to benefit from the commercial and logistical

Accurate Testing Processes

We’ll work with you on your project, large or small. Together we’ll fine-tune your new construction, remodeling or renovation

Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası ticaretin artarak küreselleşmesi, ortak pazara girme çabaları kara-hava-deniz yolları ulaşımında ve şirketlere sağlanan lojistik hizmetlerinde artışa neden olmuştur. Bu konuda hizmet veren şirketlerin hizmet kalitelerini ve standartlarını yükseltmeleri kaçınılmazdır.

Karayolu, demiryolu ve açık yük denizcilik hizmetini tek çatı altında alabileceğiniz bir lojistik şirketiyiz. Size 7 farklı dilde tek merkezde cevap verebiliyoruz. Özellikle demiryolunda verdiğimiz hizmet ile yurt dışından taşımacılıkta 800 ton ve 1000 ton luk lotları aynı anda Deniz yolu ile rekabet edebilen fiyatlar ile taşıyabiliyoruz. Gemide optimum navlunu alabilmek için 3000 ton mal satın almak yerine bizim le aynı navlun ile 1000 tonluk malınızı taşıtabiliyorsunuz. Sizlerin daha az stok ve finansman tutmanıza olanak veriyoruz.
With any financial product that you buy, it is important that you know you are getting the best advice from a reputable company as often you will have to provide sensitive information online or over the internet.

Case Studies