Havayolu Kargo

ULUSLARARASI KURUMSAL FİRMALAR

Dünya çapındaki hizmet ağımız ile, müşteri odaklı, en iyi hizmeti en uygun maliyetler ile size sunabilmenin ayrıcalığını bizimle çalışarak yakalayabilirsiniz.

Genel Bakış

AIRPORTIST tüm nakliye kuruluşlarının bilgi sistemlerini takip ederek oluşturduğu e-kargo takip sistemi ile müşterilerinin havayolu taşımalarının tüm kayıtlarını istedikleri kargo platformlarından  7/24 erişebildikleri ve sağlıklı bir şekilde yönettikleri bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

AIRPORTIST bir diğer amacı , doğru veri ile doğru bilgi üretmek, bu bilgiye hızlı erişmek, izleme ve değerlendirme yaparak karar vermeyi kolaylaştırmayı amaçlanıyor. Verilerin toplanmasını, depolanmasını, analiz edilmesini, kolay erişilebilmesini, planlamalarda, stratejilerin belirlenmesinde ve kritik  kararlarının alınmasında kullanılmasını sağlamak amacıyla oluşturulan 7/24 müşteri temsilcisi hattı ile sahadan çeşitli yollarla toplanan verilerin bilgi ve iletişim teknolojilerinin sağladığı imkânlarla müşteriye raporlanması sağlanıyor.

Müşterilrin tamamının yararlanabileceği destek hattıyla , dış ticaret , kargo takibi , mng kargo takip , kurye takip , awb sorgulama, konşimento sorgulama , ardiye hesaplama gibi hizmetler alabilmektedir.

Size Yardımcı Olmamızı Kolaylaştıracak Kargo Detayları

  • Nereden / Nereye ( hangi şehirden hangi şehire )
  • Ağırlık ( kaç kap kaç kilo. Parça başı 30kilogramı geçmemeniz tavsiye edilir.)
  • Ölçüler ( en , boy , yükseklik olarak.. Ölçüler önemlidir. Uzunluk 250cm den fazla olamaz )
  • Malın Cinsi ( taşınacak kargonun muhteviyatı . tehlikeli madde olup olmadığı , özel bir hizmet gerektirip gerektirmediği. Özel kargo taşımacılığı için ihracat / hava kargo önerilir)
  • Kargonun Hazır Olacağı Tarih
  • Gıda taşınacaksa, gıda sertifikası
  • Kimyasal taşınacaksa MSDS

    Ucakkargo.gen.tr, son dönemde hayata geçirdiği 7/24 müşteri temsilcisi sistemi, e-kargo sistemi, Havalimanı Destek Sistemleri, Havayolu Bilgi Sistemleri ve Telefiyat Sistemi gibi projelerle hava kargo alanında önemli gelişmelere imza attı.
Chart

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Ucakkargo.gen.tr bir diğer amacı , doğru veri ile doğru bilgi üretmek, bu bilgiye hızlı erişmek, izleme ve değerlendirme yaparak karar vermeyi kolaylaştırmayı amaçlanıyor. Verilerin toplanmasını, depolanmasını, analiz edilmesini, kolay erişilebilmesini, planlamalarda, stratejilerin belirlenmesinde ve kritik  kararlarının alınmasında kullanılmasını sağlamak amacıyla oluşturulan 7/24 müşteri temsilcisi hattı ile sahadan çeşitli yollarla toplanan verilerin bilgi ve iletişim teknolojilerinin sağladığı imkânlarla müşteriye raporlanması sağlanıyor.

Müşterilrin tamamının yararlanabileceği destek hattıyla , dış ticaret , kargo takibi , mng kargo takip , kurye takip , awb sorgulamakonşimento sorgulama , ardiye hesaplama gibi hizmetler alabilmektedir.

ŞİRKETİMİZ VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAY BİLGİ EDİNMEK İÇİN WEB SAYFAMIZ WWW.UCAKKARGO.GEN.TR

KISACA BİZ

30 yıllık bir havayolu geçmişe sahip olan Ucakkargo , Türkiye’nin entegre internet hava kargo çözüm operatörlerindendir. Müşterilerin hızla değişen hava kargo ve denizyolu ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında ilgili yetki sertifikalara sahip ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Ucakkargo müşterlerine hizmet sürecini hızlandırma vizyonuyla, 85 ülkede 170 şehre hizmet vermektedir.

Ucakkargo , ithalat ve ihracat hizmetinin yanısıra kurye ve kapıdan kapıya taşımacılık hizmetlerini de sunmaktadır.  Nakliye çözüm operatörü olarak denizyolu parsiyel ve full konteyner taşımacılık hizmeti , yolcu uçak kiralama ve kargo uçak kiralama hizmeti ile uzakları yakın etmektedir.

85 ülkede 170 şehre global çapta hizmet veren Ucakkargo şirketi , Kurulduğu tarihten itibaren hizmet kalitesi, hizmet ağı ve sektörüne yaptığı yatırımlarla bulunduğu pazarda hızla büyüyerek genişleyen , kısa sürede ciddi büyüme göstermiştir.

KONTROL VE TAKİP

We enhance our industry operations by relieving you of the worries associated with freight forwarding.

PROFESYOEL EKİP

We are one of the Nations largest automotive parts recyclers and a widely recognized leader utilizing advanced computerized

GARANTİLİ HİZMET

An integrated approach to providing engineering services allows our clients to benefit from the commercial and logistical

FİYAT GARANTİSİ

We’ll work with you on your project, large or small. Together we’ll fine-tune your new construction, remodeling or renovation

Key Benifits

With any financial product that you buy, it is important that you know you are getting the best advice from a reputable company as often you will have to provide sensitive information online or over the internet.
With any financial product that you buy, it is important that you know you are getting the best advice from a reputable company as often you will have to provide sensitive information online or over the internet.
With any financial product that you buy, it is important that you know you are getting the best advice from a reputable company as often you will have to provide sensitive information online or over the internet.

DEPOLAMA HİZMETLERİMİZ